O mně

Jmenuji se Lenka Heroutová Bobotová.

S fotografií jsem začala, když jsem se stala mámou. Tehdy jsem se snažila kreativně zachytit neopakovatelné okamžiky dětství mých tří synů – jejich prvních krůčků a objevování světa.

Od období prvního impulsu jsem ve fotografování ušla dlouhou cestu sebevzdělávání a hledání svého jedinečného stylu, který spojuje individuální přístup a zachycení přirozených emocí daného okamžiku.

Absolvované kurzy: 

Ateliérové svícení 2019
Pózování 2019
Svatební workshop s Petrem Gebauerem 2020
Atelier v továrně  – retuš 2020  
…a dále se vzdělávám, abych vám mohla nabídnout profesionální servis.

V současnosti fotím na profi full frame bezzrcadlovku s portrétním objektivem Sigma ART atd.

Jsem vítězkou soutěže amatérské fotografie Allianz 2008.

Obchodní podmínky:

IČO: 01730207 Lenka Heroutová Bobotová, Drobná 46-9, Praha 10 102 00 

Všechny mé  fotografie podléhají autorskému zákonu ( č. 121/2000 Sb. ) a klient smí fotografie použít jen pro své soukromé účely ( Instagram, Facebook, tisk..) bez jakýkoliv úprav. 

Vaše fotografie neposkytuji třetím stranám a zveřejňuji pouze s Vašim písemným souhlasem.

RAW formát uchovávám po dobu max. 30 dní. Fotografie určené k úpravě (běžná úprava jako jas, kontrast, ostrost, retuš pupínků, úpravy terénu) uchovávám jeden rok od předání. Fotografie, které k úpravě nebyly vybrány již neposkytuji. 

Objednávkou fotografování automaticky souhlasíte s obchodními podmínkami

Platba probíhá pouze na účet vedený u mbank.cz. Pokud je fotografováno v ateliéru, je nutno uhradit zálohu, která nemůže být vrácena pokud fotografování nebude zrušeno min 24 hodin předem. Pokud se klient zpozdí na fotografování, není možno žádat náhradu tohoto ušlého času.

Fotograf nezodpovídá za škodu způsobenou klientem třetím stranám. 

V případě rezervace svatebního dne vratná záloha 1000,- Kč splatná na účet Mbank

​REKLAMACE : 

Reklamaci je nutno podat písemně přes formulář webových stránek. Každá reklamace bude neodkladně řešena. Reklamaci je nutno podat do třiceti dní, po kterou je uchováván RAW formát.

Reklamaci nelze uplatnit na vzhled klienta, vnímání barevnosti fotografií, během fotografování jsou k dispozici náhledy. Reklamaci též nelze uplatnit na rozdílnost vnímání díla, veškeré možné portfolio je zveřejněno na webových a facebookových či Instagramových profilech a klient si jej může kdykoliv prohlédnout předem.